O Mnie

Niepoprawna książkoholiczka, zakochana w fantastyce, biografiach i książkach historycznych opisujących czasy starożytności i II wojny światowej. Od dziecka trenowała po kilka godzin dziennie, najpierw pływanie, a później pięciobój nowoczesny, rok temu pokonana przez kontuzję, zna się na sporcie jak mało kto. Przyszła rehabilitantka - jak twierdzi, będzie pomagała sportowcom, by mogli wrócić do treningów. Jej się nie udało, ale to budujące móc patrzeć, jak po porażce przyszły mistrz powstaje dzięki jej terapii. Interesuje się wszystkim, nie wiadomo, jaka wiedza będzie potrzebna do programu Jeden z dziesięciu, w którym pragnie wystąpić. Do szczęścia potrzebna jej jest siłownia, herbata i dobra książka. Automaniaczka i w ogóle maniaczka wszystkiego, co ma w sobie silnik i pachnie paliwem. W wolnym czasie oddaje się sportom motorowodnym nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy.

6 komentarzy:

 1. Cieszymy się, że zgłosiłaś swój blog do akcji portalu Supernauczyciel "Blogujemy o książkach" Pozdrawiam
  Ewa Wojtyra

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam pływać tak jak ty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałaś kiedyś GONE zniknęli? Polecam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Och! Jakbyś chciała sobie poczytać wejdź sobie na bloga http://gone-thriller.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog, fajny autobiografia :)

  PS. Jeśli mogę zapytać z jakich przyczyn skończyłaś z pływaniem?

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw trenowałam pływanie wraz ze zmianą klubu zaczęłam trenować pieciobój nowoczesny, a potem przez sport do kalectwa i nabawiłam się licznych kontuzji.

   Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, pomaga mi się rozwijać i motywować do dalszego działania więc zostaw proszę ślad po sobie :)