piątek, 10 kwietnia 2015

Girl Online [FRAGMENT]Dziś premiera debiutanckiej powieści Zoe Sugg!
Fani Zoe Sugg, czyli Zoelli, znają tę uroczą i szaloną Brytyjkę z life style’owego i modowego bloga oraz kanału w serwisie YouTube. Zoella pisała opowiadania już od najmłodszych lat. Dziś jej blogi śledzą rzesze fanów, autorski kanał YouTube subskrybują miliony użytkowników, a pierwsza książka Girl Online – która trafia do księgarń w całej Polsce właśnie dziś! – okazała się wielkim sukcesem, zyskując status najszybciej sprzedającego się debiutu.
Wydawnictwo Insignis zaprasza do obejrzenia video Zoelli – https://www.youtube.com/watch?v=QYtvgeiZOjY
– w którym sama Zoe opowiada o wielkiej przygodzie, jaką było napisanie pierwszej książki; o tym, co chciała przekazać swoim fanom, opowiadając historię nastoletniej blogerki Penny, dziewczyny, która na swoim blogu, ukryta pod pseudonimem Girl Online, dzieli się najskrytszymi myślami o wszelkich kłopotach, jakie czyhają na dorastającą dziewczynę: zawiedzonych przyjaźniach, szkolnych wpadkach i pierwszej miłości.
Dla czytelników wydawnictwo przygotowało również obszerny fragment powieści do przeczytania: bit.ly/GirlOnline-by-Zoella-fragment.

)
Prezentujemy również drugi fragment ksiażki w interpretacji Joanny Pach-Żbikowskiej, którego można posłuchać tu:


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, pomaga mi się rozwijać i motywować do dalszego działania więc zostaw proszę ślad po sobie :)